SMCJ60CA-E3/9AT
Numer produktu DigiKey
112-SMCJ60CA-E3/9ATTR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-SMCJ60CA-E3/9ATCT-ND - Taśma cięta (CT)
112-SMCJ60CA-E3/9ATDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ60CA-E3/9AT
Opis
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
96,8V Zacisk 15,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMCJ60CA-E3/9AT Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
15,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
60V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
66,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
96,8V