1.5SMCJ60CA
Numer produktu DigiKey
4878-1.5SMCJ60CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
4878-1.5SMCJ60CACT-ND - Taśma cięta (CT)
4878-1.5SMCJ60CADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1.5SMCJ60CA
Opis
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
96,8V Zacisk 15,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1.5SMCJ60CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
15,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-50°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
60V
Napięcie - przebicia (min.)
66,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
96,8V