Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 4 025
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 882
Similar
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Littelfuse Inc.
W magazynie: 725
Littelfuse Inc.
W magazynie: 384
Microchip Technology
STMicroelectronics
STMicroelectronics
W magazynie: 4
Microchip Technology
48,4V Zacisk 31A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
SMCJ30AHE3/57T
Numer produktu DigiKey
SMCJ30AHE3/57TGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ30AHE3/57T
Opis
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
31A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
30V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
33,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
48,4V