SMCJ30A-M3/57T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Diotec Semiconductor
W magazynie: 1 960
Arkusz danych
Diodes Incorporated
W magazynie: 882
Littelfuse Inc.
W magazynie: 725
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
W magazynie: 384
Comchip Technology
48,4V Zacisk 31A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB, SMC
SMCJ30A-M3/57T
Numer produktu DigiKey
SMCJ30A-M3/57T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ30A-M3/57T
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
31A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
30V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
33,3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
48,4V