Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Similar
Panjit International Inc.
W magazynie: 165
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 8 565
Littelfuse Inc.
W magazynie: 884
STMicroelectronics
YAGEO
YAGEO
Microchip Technology
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 417
29,2V Zacisk 51,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
SMCJ18AHE3/57T
Numer produktu DigiKey
SMCJ18AHE3/57T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ18AHE3/57T
Opis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
51,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
18V
Napięcie - przebicia (min.)
20V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
29,2V