5.0SMDJ18A
Numer produktu DigiKey
5.0SMDJ18ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
5.0SMDJ18ACT-ND - Taśma cięta (CT)
5.0SMDJ18ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ18A
Opis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Szczegółowy opis
29,2V Zacisk 172A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Modele EDA/CAD
5.0SMDJ18A Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
172A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
18V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
20V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
29,2V