Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 9 448
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
W magazynie: 307
Bourns Inc.
Comchip Technology
259V Zacisk 5,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
SMCJ160AHE3/9AT
Numer produktu DigiKey
SMCJ160AHE3/9AT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ160AHE3/9AT
Opis
TVS DIODE 160VWM 259VC DO214AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
5,8A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
160V
Napięcie - przebicia (min.)
178V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
259V