SMDJ160A-T7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bourns Inc.
W magazynie: 930
Taiwan Semiconductor Corporation
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
259V Zacisk 11,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMDJ160A-T7
Numer produktu DigiKey
SMDJ160A-T7-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ160A-T7
Opis
TVS DIODE 160VWM 259VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SMDJ160A-T7 Modele
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
259V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
11,6A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
160V
Napięcie - przebicia (min.)
178V