Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 751
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Bourns Inc.
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Similar
W magazynie: 116
Similar
W magazynie: 602
STMicroelectronics
24,4V Zacisk 61,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
SMCJ15CAHE3/9AT
Numer produktu DigiKey
SMCJ15CAHE3/9AT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ15CAHE3/9AT
Opis
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SMCJ15CAHE3/9AT Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
61,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
15V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
16,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
24,4V