5.0SMDJ15CA
Numer produktu DigiKey
5.0SMDJ15CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
5.0SMDJ15CACT-ND - Taśma cięta (CT)
5.0SMDJ15CADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ15CA
Opis
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
Szczegółowy opis
24,4V Zacisk 205A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Modele EDA/CAD
5.0SMDJ15CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
205A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
15V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
16,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
24,4V