SMCJ15A-M3/9AT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Diotec Semiconductor
Bourns Inc.
YAGEO
YAGEO
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Comchip Technology
24,4V Zacisk 61,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB, SMC
SMCJ15A-M3/9AT
Numer produktu DigiKey
SMCJ15A-M3/9AT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ15A-M3/9AT
Opis
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
61,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Seria
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
15V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
16,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
24,4V