SMDJ15A-HRAT7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 93 467
Arkusz danych
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 10 078
Arkusz danych
Bourns Inc.
Diodes Incorporated
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
24,4V Zacisk 123A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMDJ15A-HRAT7
Numer produktu DigiKey
SMDJ15A-HRAT7-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ15A-HRAT7
Opis
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SMDJ15A-HRAT7 Modele
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
24,4V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
123A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
15V
Napięcie - przebicia (min.)
16,7V