SMCJ150A-M3/9AT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Arkusz danych
Littelfuse Inc.
YAGEO
W magazynie: 95
YAGEO
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
243V Zacisk 6,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB, SMC
SMCJ150A-M3/9AT
Numer produktu DigiKey
SMCJ150A-M3/9AT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ150A-M3/9AT
Opis
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
6,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
150V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
167V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
243V