5.0SMDJ150A nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 239
Arkusz danych
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 7 304
Diodes Incorporated
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Microchip Technology
Bourns Inc.
Comchip Technology
Comchip Technology
243V Zacisk 20,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
5.0SMDJ150A
Numer produktu DigiKey
5.0SMDJ150ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
5.0SMDJ150ACT-ND - Taśma cięta (CT)
5.0SMDJ150ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ150A
Opis
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
5.0SMDJ150A Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
20,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
150V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
167V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
243V