SMCJ150A-E3/9AT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
W magazynie: 770
STMicroelectronics
YAGEO
W magazynie: 95
YAGEO
Comchip Technology
243V Zacisk 6,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
SMCJ150A-E3/9AT
Numer produktu DigiKey
SMCJ150A-E3/9ATGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMCJ150A-E3/9ATGICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMCJ150A-E3/9ATGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ150A-E3/9AT
Opis
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
6,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
150V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
167V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
243V