SMC5K48A-M3/H
Numer produktu DigiKey
SMC5K48A-M3/HGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMC5K48A-M3/HGICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMC5K48A-M3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMC5K48A-M3/H
Opis
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
77,4V Zacisk 64,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
64,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
48V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
53,3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
77,4V