SMCJ48A-Q
Numer produktu DigiKey
118-SMCJ48A-QTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SMCJ48A-QCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SMCJ48A-QDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ48A-Q
Opis
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
77,4V Zacisk 19,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMCJ48A-Q Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
19,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
48V
Napięcie - przebicia (min.)
53,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
77,4V