SMC3K54CAHM3/57 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 2 165
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 0
Arkusz danych
Central Semiconductor Corp
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Similar
Similar
W magazynie: 377
Bourns Inc.
W magazynie: 714
Bourns Inc.
87,1V Zacisk 34,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
SMC3K54CAHM3/57
Numer produktu DigiKey
SMC3K54CAHM3/57-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMC3K54CAHM3/57
Opis
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AB
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SMC3K54CAHM3/57 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
34,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
54V
Napięcie - przebicia (min.)
60V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
87,1V