SMLJ54CAE3/TR13 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Central Semiconductor Corp
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 2 165
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 377
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 28
87,1V Zacisk 34,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMLJ54CAE3/TR13
Numer produktu DigiKey
SMLJ54CAE3/TR13-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMLJ54CAE3/TR13
Opis
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
34,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
300W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
54V
Napięcie - przebicia (min.)
60V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
87,1V