SMC3K48CA-M3/57
Numer produktu DigiKey
SMC3K48CA-M3/57GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMC3K48CA-M3/57GICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMC3K48CA-M3/57GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMC3K48CA-M3/57
Opis
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
77,4V Zacisk 38,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMC3K48CA-M3/57 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
38,8A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
48V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
53,3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
77,4V