SMDJ48CA
Numer produktu DigiKey
283-SMDJ48CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-SMDJ48CACT-ND - Taśma cięta (CT)
283-SMDJ48CADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ48CA
Opis
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMC
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
77,4V Zacisk 38,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMC
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
77,4V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
38,8A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Telekomunikacja
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
48V
Napięcie - przebicia (min.)
53,3V