SMC3K26CA-M3/9A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
W magazynie: 1 653
W magazynie: 0
Arkusz danych
STMicroelectronics
Similar
Central Semiconductor Corp
Similar
Central Semiconductor Corp
STMicroelectronics
W magazynie: 8
42,1V Zacisk 71,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
SMC3K26CA-M3/9A
Numer produktu DigiKey
SMC3K26CA-M3/9A-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMC3K26CA-M3/9A
Opis
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SMC3K26CA-M3/9A Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
71,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
26V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
28,9V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
42,1V