SMDJ26CA-T7
Numer produktu DigiKey
18-SMDJ26CA-T7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-SMDJ26CA-T7CT-ND - Taśma cięta (CT)
18-SMDJ26CA-T7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ26CA-T7
Opis
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
42,1V Zacisk 71,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMDJ26CA-T7 Modele
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
42,1V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
71,3A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
26V
Napięcie - przebicia (min.)
28,9V