SMLJ24CA | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SMLJ24CA |
Opis | TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMC |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 25 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 38,9V Zacisk 77,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | SMLJ24CA Modele |
Kategoria | Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs) 77,2A |
Prod. | Moc - szczytowa impulsu 3000W (3kW) |
Seria | Zabezpieczenie linii zasilającej Brak |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania Przeznaczenie ogólne |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -55°C - 150°C (TJ) |
Typ Zener | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Kanały dwukierunkowe 1 | Obudowa / skrzynia DO-214AB, SMC |
Napięcie - wsteczne robocze (typ.) 24V | Obudowa dostawcy urządzenia |
Napięcie - przebicia (min.) 26,7V | Bazowy numer produktu |
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp 38,9V |