SMBJ60CD-M3/I jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 2 799
95,5V Zacisk 6,28A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ60CD-M3/I
Numer produktu DigiKey
SMBJ60CD-M3/IGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMBJ60CD-M3/IGICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMBJ60CD-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ60CD-M3/I
Opis
TVS DIODE 60VWM 95.5VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
6,28A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
60V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
67,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
95,5V