SMBJ60CA-M3/5B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
W magazynie: 2 557
Arkusz danych
Similar
Central Semiconductor Corp
Comchip Technology
Taiwan Semiconductor Corporation
Littelfuse Inc.
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Comchip Technology
96,8V Zacisk 6,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ60CA-M3/5B
Numer produktu DigiKey
SMBJ60CA-M3/5B-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ60CA-M3/5B
Opis
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
6,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
60V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
66,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
96,8V