Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 1 601
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 2 679
Arkusz danych
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Microchip Technology
Similar
STMicroelectronics
Similar
Semtech Corporation
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
YAGEO
YAGEO
93,6V Zacisk 6,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ58CAHE3/52
Numer produktu DigiKey
SMBJ58CAHE3/52GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ58CAHE3/52
Opis
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
6,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
58V
Napięcie - przebicia (min.)
64,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
93,6V