SMBJ58CA-AT/TR7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
93,6V Zacisk 6,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMB)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ58CA-AT/TR7
Numer produktu DigiKey
13-SMBJ58CA-AT/TR7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ58CA-AT/TR7
Opis
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
6,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
58V
Napięcie - przebicia (min.)
64,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
93,6V