Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 12 768
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 8 978
Arkusz danych
Central Semiconductor Corp
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
W magazynie: 483
Taiwan Semiconductor Corporation
Semtech Corporation
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Similar
Panjit International Inc.
W magazynie: 36
53,3V Zacisk 11,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ33CAHE3/52
Numer produktu DigiKey
SMBJ33CAHE3/52GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ33CAHE3/52
Opis
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
11,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
33V
Napięcie - przebicia (min.)
36,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
53,3V