SMBJ33CA-E3/52
Numer produktu DigiKey
SMBJ33CA-E3/52GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMBJ33CA-E3/52GICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMBJ33CA-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ33CA-E3/52
Opis
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
53,3V Zacisk 11,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMBJ33CA-E3/52 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
11,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Seria
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
33V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
36,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
53,3V