SMBJ26CD-M3/I nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 2 610
Arkusz danych
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 49
41,6V Zacisk 14,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ26CD-M3/I
Numer produktu DigiKey
SMBJ26CD-M3/IGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMBJ26CD-M3/IGICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMBJ26CD-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ26CD-M3/I
Opis
TVS DIODE 26VWM 41.6VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
14,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
26V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
29,3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
41,6V