SMBJ26CD-M3/I | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SMBJ26CD-M3/I |
Opis | TVS DIODE 26VWM 41.6VC DO214AA |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 41,6V Zacisk 14,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs) 14,5A |
Prod. | Moc - szczytowa impulsu 600W |
Seria | Zabezpieczenie linii zasilającej Brak |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania Przeznaczenie ogólne |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -55°C - 150°C (TJ) |
Typ Zener | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Kanały dwukierunkowe 1 | Obudowa / skrzynia DO-214AA, SMB |
Napięcie - wsteczne robocze (typ.) 26V | Obudowa dostawcy urządzenia |
Napięcie - przebicia (min.) 29,3V | Bazowy numer produktu |
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp 41,6V |