SMBJ24AHE3/5B nie jest dostępne w magazynie, a zamówienia niezrealizowane nie są aktualnie dostępne.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 14 930
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 1 800
Arkusz danych
Similar
YAGEO
38,9V Zacisk 15,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ24AHE3/5B
Numer produktu DigiKey
SMBJ24AHE3/5BGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ24AHE3/5B
Opis
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
15,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
38,9V