SMBJ24A-AT/TR13
Numer produktu DigiKey
13-SMBJ24A-AT/TR13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-SMBJ24A-AT/TR13CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-SMBJ24A-AT/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ24A-AT/TR13
Opis
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
38,9V Zacisk 15,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMB)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
15,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
38,9V