SMBJ24A-M3/5B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 18 544
Arkusz danych
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
Diotec Semiconductor
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
YAGEO
YAGEO
W magazynie: 980
38,9V Zacisk 15,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ24A-M3/5B
Numer produktu DigiKey
SMBJ24A-M3/5B-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ24A-M3/5B
Opis
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
15,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
38,9V