SMBJ13D-M3/I
Numer produktu DigiKey
SMBJ13D-M3/IGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMBJ13D-M3/IGICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMBJ13D-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ13D-M3/I
Opis
TVS DIODE 13VWM 21.2VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
21,2V Zacisk 28,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
28,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
13V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
14,6V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
21,2V