SMBJ100A-M3/5B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 5 715
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 282
Littelfuse Inc.
162V Zacisk 3,7A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ100A-M3/5B
Numer produktu DigiKey
SMBJ100A-M3/5B-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ100A-M3/5B
Opis
TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
3,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
100V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
111V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
162V