SMBJ120A
Numer produktu DigiKey
SMBJ120ALFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMBJ120ALFCT-ND - Taśma cięta (CT)
SMBJ120ALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ120A
Opis
TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
193V Zacisk 3,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMBJ120A Modele
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
193V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
3,1A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
600W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
120V
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - przebicia (min.)
133V