SMAJ85A-E3/5A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Microchip Technology
Microchip Technology
Ilustracja dla SMAJ85A-E3/5A jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMAJ85A-E3/5A
Numer produktu DigiKey
SMAJ85A-E3/5A-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ85A-E3/5A
Opis
TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
137V Zacisk 2,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
2,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
300W
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
85V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
94,4V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
137V