SMAJ85E3/TR13 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 8 076
Arkusz danych
Bourns Inc.
Diodes Incorporated
W magazynie: 513
151V Zacisk 3,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMAJ85E3/TR13
Numer produktu DigiKey
SMAJ85E3/TR13-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ85E3/TR13
Opis
TVS DIODE 85VWM 151VC DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
3,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
500W
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
85V
Napięcie - przebicia (min.)
94,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
151V