SMAJ33AHE3/61 nie jest dostępne w magazynie, a zamówienia niezrealizowane nie są aktualnie dostępne.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 7 033
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
STMicroelectronics
Microchip Technology
Ilustracja dla SMAJ33AHE3/61 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMAJ33AHE3/61
Numer produktu DigiKey
SMAJ33AHE3/61GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ33AHE3/61
Opis
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
53,3V Zacisk 7,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
7,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
33V
Obudowa / skrzynia
DO-214AC, SMA
Napięcie - przebicia (min.)
36,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
53,3V