SMAJ33A-AT/TR13 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
53,3V Zacisk 7,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMAJ33A-AT/TR13
Numer produktu DigiKey
13-SMAJ33A-AT/TR13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-SMAJ33A-AT/TR13CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-SMAJ33A-AT/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ33A-AT/TR13
Opis
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
7,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
33V
Napięcie - przebicia (min.)
36,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
53,3V