SMAJ26AHE3/5A nie jest dostępne w magazynie, a zamówienia niezrealizowane nie są aktualnie dostępne.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Arkusz danych
Similar
YAGEO
STMicroelectronics
Microchip Technology
Microchip Technology
Ilustracja dla SMAJ26AHE3/5A jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMAJ26AHE3/5A
Numer produktu DigiKey
SMAJ26AHE3/5A-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ26AHE3/5A
Szczegółowy opis
42,1V Zacisk 9,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
9,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
26V
Napięcie - przebicia (min.)
28,9V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
42,1V