SMAJ26A-AT/TR7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
42,1V Zacisk 9,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMAJ26A-AT/TR7
Numer produktu DigiKey
13-SMAJ26A-AT/TR7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ26A-AT/TR7
Opis
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
9,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
26V
Napięcie - przebicia (min.)
28,9V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
42,1V