SMAJ14AHE3/61 nie jest dostępne w magazynie, a zamówienia niezrealizowane nie są aktualnie dostępne.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
STMicroelectronics
Similar
Microchip Technology
Ilustracja dla SMAJ14AHE3/61 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMAJ14AHE3/61
Numer produktu DigiKey
SMAJ14AHE3/61-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ14AHE3/61
Opis
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
23,2V Zacisk 17,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
17,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
14V
Obudowa / skrzynia
DO-214AC, SMA
Napięcie - przebicia (min.)
15,6V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
23,2V