SMAJ11AHE3/5A nie jest dostępne w magazynie, a zamówienia niezrealizowane nie są aktualnie dostępne.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 7 018
Arkusz danych
Similar
YAGEO
YAGEO
Microchip Technology
Ilustracja dla SMAJ11AHE3/5A jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMAJ11AHE3/5A
Numer produktu DigiKey
SMAJ11AHE3/5A-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ11AHE3/5A
Opis
TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18,2V Zacisk 22A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
22A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
11V
Napięcie - przebicia (min.)
12,2V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
18,2V