SMAJ11A-AT/TR7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
18,2V Zacisk 22A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMAJ11A-AT/TR7
Numer produktu DigiKey
13-SMAJ11A-AT/TR7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ11A-AT/TR7
Opis
TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
22A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
11V
Obudowa / skrzynia
DO-214AC, SMA
Napięcie - przebicia (min.)
12,2V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
18,2V