Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 21 172
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Comchip Technology
Ilustracja dla SMA5J22AHE3/5A jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMA5J22AHE3/5A
Numer produktu DigiKey
SMA5J22AHE3/5A-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMA5J22AHE3/5A
Opis
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
35,5V Zacisk 14,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
14,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
500W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
22V
Napięcie - przebicia (min.)
24,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
35,5V