SZ1SMA22AT3G
Numer produktu DigiKey
F11511TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F11511CT-ND - Taśma cięta (CT)
F11511DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SZ1SMA22AT3G
Opis
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMA
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
35,5V Zacisk 11,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMA
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
400W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Seria
Pojemność przy częstotliwości
540pF przy 1MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
22V
Obudowa / skrzynia
DO-214AC, SMA
Napięcie - przebicia (min.)
24,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
35,5V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
11,3A