PLZ10A-G3/H nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 9 897
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
Diody - Zenera 10 V 500 mW ±3% Montaż powierzchniowy DO-219AC (microSMF)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-219AC
PLZ10A-G3/H
Numer produktu DigiKey
PLZ10A-G3/HGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
PLZ10A-G3/HGICT-ND - Taśma cięta (CT)
PLZ10A-G3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PLZ10A-G3/H
Opis
DIODE ZENER 10V 500MW DO219AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
PLZ10A-G3/H Modele
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
8 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
200 nA @ 7 V
Seria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
150°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa / skrzynia
Tolerancja
±3%
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-219AC (microSMF)
Moc - maks.
500 mW